Forum INiG gr. 5

Forum najlepszej, a jak że, Grupy 5

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-15 19:33:18

 Adi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 6
Punktów :   

Informacje o forum

Od razu mówię że nie jestem jakimś tam nerdem komputerowym. Ba moja wiedza o komputerach zatrzymała się gdzieś na poziomie 2002r. Gdy to operacja wycięcia wyrostka mojego komunisty (kompjuter z komunii), zakończyła się złością rodziców i chronicznym lękiem przed komputerami na całe życie. Więc nie winicie mnie o brak profesjonalizmu. Myślę że większość z nas zna jakieś fora i wie jak to :coś: działa.
Podam kilka informacji od siebie.


1) wrzucanie zdjęć, jest mnóstwo stron do tego celu. Ja używam http://imageshack.us/. Mam tam konto i nic nie znika. Jeśli się nie ma konta to znikają rzeczy po jakimś tam czasie. Ale jak to jest to niewiem.

2) wrzucanie plików. Tu proponuję wrzucać na jakieś lepsze serwery i dawać link, i na wszelki wypadek wysyłać też na pocztę.


To tyle mojego nudzenia. Proszę o nie wyzywanie się na forum i o wzajemną współpracę. Aha i ma być trochę humoru a nie tylko nudny i wyniszczający wyścig szczurków. A jeśli ktoś ogarnia sprawę for to chętnie posłucham jakichś rad.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.skrunowo.pun.pl